Saunton het renpaard waar de MalleMolen mede eigenaar van is probeert eindelijk zijn eerste zege te boeken. Dit keer staat Saunton op Lingfield aan de start om 20:00 uur.
Lingfield heeft ook een zogeheten “all weather” track. De naam verraad het al; hier loopt men bij weer of geen weer door de geschikte ondergrond (polytrack).
Succesvol is Saunton nog niet geweest op de AW tracks. Reeds twee keer eerder startte Saunton op deze type banen en finishte daar eenmaal derde (op lingfield) en negende (chelmsford).
Na Chelmsford werd de keuze gemaakt om Saunton te veranderen van een hengst naar een Ruin hetgeen hem qua racegedrag goed lijkt de doen gezien zijn laatste 2 races.
In deze klasse vijf handicap race komt Saunton dus aan de start met een goede kans. De laatste tijd zien we Saunton graag vanaf de start de kop pakken. Laten we hopen dat ie m niet meer afgeeft!
De bookmakers geven Saunton 25% kans om de snelste te zijn morgen!